Ülkemizin doğası, havası ve Anadolu’nun eşsiz tarihiyle keşfedilecek birçok yeri bulunuyor. Yazın sıcacık havası ve enerjisi birleşince hem doğanın muhteşemliğine tanıklık edip hem de güzel bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Birbirinden özel tatil rotaları ile yeni yerler keşfedebilir, eşsiz lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.

İZMİR / ANTALYA ROTASI

İzmir – Antalya rotası denize, kuma ve ılık esen rüzgarlara sizi teslim edecek. Bu eşsiz rotada yolunuza devam ederken Didim, Bodrum ve Marmaris’in şahane koylarını ziyaret edebilir; yolculuğunuzun son aşamasında ise Demre – Kemer bölgesindeki nefes kesen mağara ve şelaleleri görebilirsiniz.

AKYAKA / AKBÜK ROTASI

Bu rotada; Ege’nin masmavi suları, yeşilin binlerce tonu ile birleşip, yol boyunca eşsiz manzaralar sunuyor. Azmak Nehri’nde başlayan yolculuk sırasında Gökova Körfezi’ne ulaşıncaya dek karşınıza irili ufaklı birçok koy çıkıyor. Dolayısıyla bol bol mola verip doğanın ve sakinliğin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

EDREMİT / ZEYTİNLİ ROTASI

Geçmişe dönmek isteyenleri antik şehirlerin kalıntılarıyla eşsiz bir yolculuğa çıkaran bu rota, temiz havaya doymak isteyenleri oksijen deposu Kaz Dağları ile buluşturuyor. Yerel lezzetlerle tatlanan rota üzerinde tarihi ve kültürel birçok durak sizi bekliyor. Edremit bölgesi, mükemmel doğası ve cana yakın insanları ile sizi bekliyor.

TRABZON ROTASI

Karadeniz yolları, farklı rotaların keşfine çıkıp doğayla ve muhteşem lezzetlerle buluşmak isteyenlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Tarihi yapılar, nefes kesici manzaralar, yaylalar ve şelalelerin yanı sıra ahşap evlerinin oluşturduğu kartpostal görüntüler yolculuğunuza keyif katıyor. Rota üzerinde doğanın gerçek anlamda keyfini sürebileceğiniz çok sayıda durak bulunuyor.

MERSİN / MARDİN ROTASI

Eğer isteğiniz biraz tarih, biraz da gastronomi ise Mersin’den Mardin’e uzanan uzun yolculukta aradığınızı bulabiliyorsunuz. Yola çıktığınızda sizi kokularıyla cezbedecek olan yiyeceklerin yerini saatler geçtikçe dokularıyla büyüleyen yapılar ve mistik bir atmosfer alıyor. Nemrut Dağı’nın heybetini, Hasankeyf’in manzarasını ve Balıklı Göl’ün mucizevi görüntüsünü yerinde gözlemlemek isteyenler Mersin – Mardin rotasını tercih ediyor.