TR EN AR

Şenpiliç, İSO 500 Listesinde yükselişini sürdürüyor

Türkiye’nin lider piliç üreticisi Şenpiliç,“Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Şirketi” listesinde bir yıl öncesine göre iki sıra yükselerek 67. oldu.
Devamını Oku

Osmaniye-Kadirli'de 400 milyon TL'lik entegre tesisinin temelini attık.

Türkiye’nin lider piliç üreticisi Şenpiliç’in, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde 400 milyon TL yatırımla kuracağı entegre tesisin temel atma töreni, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, şehir protokolü ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.
Devamını Oku

6.Gıda Güvenliği Sonuç Bildirgesi

6.Gıda Güvenliği Sonuç Bildirgesi Yayınlandı.
Devamını Oku

40. Yılımızda Türkiye'yi Kucaklayan Reklam Filmimiz Yayında...

Şenpiliç’in yeni reklam filminde, sofrada paylaşılan pilicin bereketi,Türk kültürünün en önemli değeri olan ‘nimeti paylaşma’ geleneğiyle bir araya geliyor.
Devamını Oku

Aydın Gürdamar Ortaokulu'nun protokolü imzalandı

Şenpiliç, eğitime destek yatırımlarını sürdürüyor..
Devamını Oku

‘Şenpiliç Annemin Köftesi’ Yılın Seçilmiş Ürünü Oldu

Yılın seçilmiş ürünü 2018 pazar araştırması sonucu ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ ‘İşlenmiş Tavuk Ürünleri’ kategorisinde ‘Şenpiliç Annemin Köftesi’ birinci oldu.
Devamını Oku

Şenpiliç “Güvenilir Gıda Ödülü” aldı

Yurt içindeki ve yurt dışındaki gıda şirketleri ile gıda ihracatı yapan ve teknoloji üreten şirketlerin yanı sıra Türk Mutfağı’nı dünyaya tanıtarak sektörün gelişimine katkıda bulunan kuruluşların da katıldığı Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi ve Ödül Töreni’nin 5.si Ankara’da düzenlendi.
Devamını Oku

Şenpiliç, Türkiye’nin en büyük 69. sanayi şirketi oldu

Türkiye’nin en büyük ve lider piliç üreticisi Şenpiliç, “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Şirketi” listesinde 69. sıraya yükseldi.
Devamını Oku