Şenpiliç | Şen Haberler | Mutfakta Hadise var!

Şenpiliç
TR EN AR

Mutfakta Hadise var!

Ünlü sanatçı Hadise, Türkiye'nin en büyük ve lider piliç üreticisi Şenpiliç'in yeni reklam filmi için mutfağa girdi.

Hadise, 13 Şubat Pazartesi akşamından itibaren ekranlarda dönmeye başlayan reklam filminde, Şenpiliç ürünleriyle nefis yemekler hazırlıyor. Jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye'de yarışmacıları kendi takımına alabilmek için sık sık yemeğe çıkarmayı teklif eden Hadise, şimdi Şenpiliç reklam filminde tüm Türkiye'yi sofra başına davet ediyor.

Çekim günü çok eğlendiğini söyleyen Hadise, "Benim için farklı bir deneyim oldu. İlk defa mutfakta yemek malzemeleri önünde reklam çektim. Güzel enerjiyle başlayan her iş güzel olur. Ben reklamı izlediğimde bayıldım; umarım, izleyen herkes de beğenir" dedi.

Şenpiliç Yönetim Kurulu Üyesi Gül Gürdamar Altıkulaç da marka yüzü olarak genç, samimi, sıcakkanlı ve güvenilir isimlerle çalışmayı tercih ettiklerini belirterek, "Hadise de bu özellikleriyle Türk toplumu tarafından kucaklanan bir isim. Yeni reklam filmimiz için Hadise ile çalışmaktan çok mutlu olduk" diye konuştu.

Şenpiliç hakkında

Şenpiliç'in temelleri, 1978 yılında Haşim Gürdamar'ın Gebze'de kurduğu yetiştirme çiftliğiyle atılmıştır. Şenpiliç bugün, 320 bin tonluk piliç eti kapasitesi ve 1 milyar TL'yi aşan cirosuyla Türkiye'nin en büyük entegre piliç eti üreticisidir. 24 damızlık çiftliği, 2 kuluçkahane, 2 yem fabrikası, en son teknolojik donanımlara sahip Söğütlü ve Alifuatpaşa Kesimhane ve işlenmiş ürün fabrikalarıyla faaliyet göstermektedir. Geniş satış ağı aracılığıyla Türkiye'nin 81 iline günlük olarak piliç eti dağıtım ve satışını gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin 'En büyük ilk 100 sanayi kuruluşu' içinde 76. sırada yer alan ve %14 Pazar payı ile Türkiye'de piliç eti sektörünün lideri olan Şenpiliç, Irak, Libya, Rusya, Gürcistan, Afrika, Uzakdoğu, Körfez Ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri'ne yılda 30.000 tona yakın ihracat gerçekleştirmektedir.