Şenpiliç | Şen Haberler | 40. Yılımızda Türkiye'yi Kucaklayan Reklam Filmimiz Yayında...

Şenpiliç
TR EN AR

40. Yılımızda Türkiye'yi Kucaklayan Reklam Filmimiz Yayında...

Tüketicisiyle her zaman pozitif ilişkiler kuran, isminden gelen 'şenlik' duygusuyla 40 yıldır Türkiye'nin sofralarını ve Türk kültürünün değerlerini sahiplenen Şenpiliç, DNA'sına işleyen aynı güler yüzlü tavrı 40. yıl iletişiminde de sürdürüyor. Tüketicisini, değerlerini ve sofra kültürünü ne kadar iyi tanıdığını hissettiren, duygulara dokunan bir reklam filmiyle izleyiciyle buluşuyor.

Şenpiliç'in '40 yıldır soframızdaki iyilik paylaştıkça çoğalıyor' diyen marka tavrı, insanın içini ısıtan bir iletişim yolculuğu için ilham verdi. Köyler, kentler, evler, sofralar değişse de değişmeyen değerlerimizi anlatan filmde, sofrada paylaşılan bir lokma aşın bizi birarada tutan ve soframızın bereketini arttıran en önemli değerlerimizden biri olduğu fikrinden yola çıkıldı.

Şenpiliç'ten Türkiye'ye ve tüketicisine teşekkür

Şenpiliç Yönetim Kurulu Üyesi Gül Gürdamar Altıkulaç, reklam filmine ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: "Bu yıl 40. yılını kutlayan Şenpiliç, özellikle son 10 yılda, üretimde olduğu kadar, reklam, satış ve pazarlama çalışmalarıyla da piliç sektörünün liderliğini almış bir marka. Tavuk gibi temel bir gıdayı insanlara ulaştırıyoruz ve hemen her sofrada lezzetlerimizle yer alıyoruz. O yüzden de çıkış noktamız, bu ülkeye, bize has gelenekler ve değerler oldu. Paylaşmaya, berekete, birlikte olmaya inanan bir toplumun sofrasında yer almanın gururuyla tüm ülkeye teşekkür etmek istedik."

Şirince köylüleri başrolde...

Propanga reklam ajansı tarafından İzmir'in Şirince ilçesinde 3 gün boyunca yapılan çekimlerde rol alan oyuncular, filmdeki samimiyet duygusunu güçlü tutmak amacıyla başta Şirince olmak üzere çevre köylerden seçildi.