Şenpiliç | Şen Haberler | Şenpiliç 2013 Bayi Toplantısı

Şenpiliç
TR EN AR

Şenpiliç 2013 Bayi Toplantısı

Şenpiliç'in "2013 Bayi Toplantısı" 16-19 Mayıs tarihleri arasında Bursa Çelik Palas Otel'de düzenlendi.

16 Mayıs günü bayilerin kıyasıya mücadele ettiği eğlence dolu yarışmayla son derece hareketli başlayan 2013 Bayi Toplantısı, 17 Mayıs günü Şenpiliç Kurucusu ve Onursal Başkanı Haşim Gürdamar'ın açılış konuşması ile başladı. Şenpiliç Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yıldız'ın 2012- 2013 yılı pazar değerlendirmesi ve "2014 yılı planlaması ve hedefleri" konulu sunumuyla toplantıya devam edildi.


Bu toplantı kapsamında İleri İşlenmiş Ürünlerden Sorumlu Satış Yöneticisi Levent Özen, rakamlarla rekabeti ve bu rekabetin içinde Şenpiliç'in yerini anlatan bir sunum yaptı. Sunumun ardından Yetenek Akademisi Danışmanlık Hizmetleri Ortağı Yunus Erduran; bayi ve üretici firma ilişkilerinin önemi, Şenpiliç'in satış ve dağıtım organizasyonu yatırımları, müşteri segmentasyonu, insan kaynakları yatırımları, araştırma ve geliştirme konularını içeren detaylı bir sunum yaparken; Akdeniz Entegre'nin kurucusu ve sahibi Tahsin Kabaali, Şenpiliç ile çalışma öncesi ve sonrası Akdeniz Entegre'nin değerlendirilmesi ve Şenpiliç ile büyüme serüveni üzerine bir konuşma gerçekleştirdi.

Yapılan sunumların ve konuşmaların ardından, hem taze ürünler hem de ileri işlenmiş ürünler grubunda bölgesinde en fazla büyüyen bayilere plaketlerin verildiği toplantıda, Altınbaş Tavukçuluk 2012 yılı taze piliç ürünlerinde en fazla büyüme gösteren 1. bayi olurken, Faruk Gıda ise 2012 yılı ileri işlenmiş ürünler kategorisinde en fazla büyüme gösteren 1. bayi olarak plaketlerini aldılar.


Taze ürünlerde plaket alan diğer bayiler:
· 2. bayi Akdeniz Entegre
· 3. bayi EFKA Tavukçuluk
· 4. bayi Marvit Sena
· 5. bayi KÖY-TAD Tavukçuluk


İleri işlenmiş ürünlerde plaket alan diğer bayiler:
· 2. bayi EFKA Tavukçuluk
· 3. bayi Akdeniz Entegre
· 4. bayi HAKMAR
· 5. bayi Şahap Gıda


Konuşmacıların ardından sorular ve cevaplar eşliğinde ortak düşüncelerin paylaşıldığı keyifli bir sohbet havasında devam eden 2013 Bayi Toplantısı, Şenpiliç Yönetim Kurulu Başkanı İpek Üstündağ tarafından gerçekleştirilen "2014 yılı büyüme hedefleri ve bu hedeflerin içinde bayilerin yeri"ni anlatan kapanış konuşmasıyla sona erdi.
2013 Bayi Toplantısı'nın son günü ise Şenpiliç Ailesi olarak tüm bayilerimizle birlikte Bursa'nın tadını çıkardık.

Bayilerin Yarışma Keyfi


16 Mayıs akşamı Vatan Şaşmaz'ın eğlenceli sunumuyla gerçekleşen ve sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir formatında düzenlenen birbirinden eğlenceli oyunların yer aldığı yarışmaya; İstanbul'dan Hakpiliç, Ankara'dan Yıldız Tavukçuluk, Iğdır'dan Faruk Gıda ve Giresun'dan Sema Gıda katıldı. Son derece çekişmeli geçen yarışmanın birincisi Sema Gıda Tülay-Doğan Aydın çifti oldu. Yarışmada birinci olan aileye Şenpiliç tarafından ödül olarak bir adet iPhone 5 hediye edildi.

Şenpiliç 2013 Bayi Toplantısı