Şenpiliç | Şen Haberler | Müşteri Memnuniyeti Birincisi Şenpiliç

Şenpiliç
TR EN AR

Müşteri Memnuniyeti Birincisi Şenpiliç

2005-2012 yılları arasında yayınlanan Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi ölçüm sonuçlarına göre Şenpiliç, et ve tavuk ürünleri sektöründe müşteri memnuniyetinde tek başına birinci sırada yer aldı.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve uluslararası araştırma kuruluşu KA Araştırma tarafından 8 yılda Türkiye'nin 81 ilinde 25 sektörde, 119 marka için 275 binin üzerinde tüketici ile bilgisayar destekli telefon anketi yapılarak Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) belirlendi. Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi doğrultusunda 2012 yılında başarılı olmuş kurumlar 23 Mayıs 2013'de, İstanbul Swissotel The Bosphorus'da gerçekleştirilen ödül töreniyle onurlandırıldı. "Müşteri Memnuniyeti Puanları"nın temel veri olarak kabul edildiği

2005-2012 yılları arasında yayınlanan TMME ölçüm sonuçlarına göre; hızlı tüketim ürünleri grubunda konserve/sos/salça sektöründe Tukaş ve Tamek, ev temizlik ürünleri sektöründe Procter and Gamble ve Hayat Kimya birinciliği paylaşan markalar oldu. Margarin sektöründe Ülker ve Unilever birinciliği paylaşırken; benzer birincilik paylaşımı süt ve süt ürünleri sektöründe Ülker ve Pınar arasında oldu. Dondurma sektöründe Algida, et ve tavuk ürünleri sektöründe ise Şenpiliç müşteri memnuniyetinde tek başlarına birinci sırada yer aldılar. Ödülü Şenpiliç adına Fabrika Müdürü Ersin Yıldırım aldı.

Müşteri Memnuniyeti Birincisi Şenpiliç