Şenpiliç | Şen Haberler | 35. Yıl Şenliği

Şenpiliç
TR EN AR

35. Yıl Şenliği

2013 yılı itibarıyla 35. yılını kutlayan Şenpiliç, 8 Haziran 2013 tarihinde Sakarya Atatürk Stadyumu'nda unutulmaz bir 35. Yıl Şenliği düzenledi.

Tüm Şenpiliç çalışanlarının, bayilerinin, bölge müdürlüklerinin, tedarikçilerinin, üreticilerinin, Sakarya Erenler Şenpiliç Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri ile Sakarya protokolünün davetli olduğu 35. Yıl Şenliği, Vatan Şaşmaz'ın sunuculuğunda Şenpiliç'in Kurucusu ve Onursal Başkanı Haşim Gürdamar ile Şenpiliç Yönetim Kurulu Başkanı İpek Üstündağ'ın sahneye davet edilerek açılış konuşmalarını yapmasıyla başladı. "Bugünlere kıymetli iş ortaklarımız, çalışanlarımız, üreticilerimiz, bayilerimiz ve müşterilerimiz ile ulaştık" diyen Gürdamar, "Sakarya ilinden çıkan Türkiye'nin en büyük 100 sanayi kuruluşundan biri olarak, Sakarya'da varlığımızı sürdürmekten dolayı çok memnunuz" sözleriyle tüm çalışanlara ve desteğini esirgemeyen resmi makamlara teşekkürlerini sundu.


Şenpiliç Yönetim Kurulu Başkanı İpek Üstündağ ise "Türkiye'de 35 yıldır istikrarlı bir şekilde büyüyerek yer almanın gururunu sizlerle birlikte yaşıyoruz. Şenpiliç'in büyüme sürecinde şimdiye kadar göstermiş olduğunuz performans için hepinize bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum" sözleriyle tüm Şenpiliç Ailesi'ne seslendi.
Yoğun ilgi gören gecede ilk olarak sahneye çıkan ve Gürcistan tarihinden kesitler sunan Seu Georgia Halk Dansları Topluluğu, 60 dansçı ve 10 müzisyenden oluşan dev kadrosuyla
nefesleri kesti. Ardından havai fişek gösterisi ile coşan seyirciler, ünlü ses sanatçısı Sibel Can'ın sahne aldığı Şenpiliç 35. Yıl Şenliği'nde konser boyunca şarkılara eşlik ederek coşku dolu bir atmosfer yarattılar.

Şenpiliç'in 35. yılını kutladığı bu eşsiz geceye Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Milletvekillerinden Ali İhsan Yavuz, Adalet Komisyon Başkanı Ahmet Akyüz, Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve Sakarya'nın resmi erkânı katıldı.