Şenpiliç | Şen Haberler | PERDER Şenpiliç tesislerini ziyaret etti.

Şenpiliç
TR EN AR

PERDER Şenpiliç tesislerini ziyaret etti.

Şenpiliç Pazarlama Müdürü Fisun Eracar, Şenpiliç'in son teknoloji ile donatılan Alifuatpaşa kesimhanesi ile üretim kapasitesini 320 bin tona yükselterek, sektördeki liderliğini pekiştirdiğini ifade etti.

Tesis gezisinin ardından düzenlenen bilgilendirme toplantısının açılış konuşmasını yapan Şenpiliç Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Haşim Gürdamar, "%13 pazar payıyla Türkiye'de piliç eti sektörünün lideri olarak sektörel anlamda tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek 'en büyük' olmanın yanısıra, 'en iyi' olarak anılmayı hedefliyoruz. Şenpiliç'in iş yapış felsefesinin temelinde; çalışanlarına, iş ortaklarına, devlete ve çevreye karşı dürüstlük temel anlayışımızdır" dedi.


Toplantı sonrası Güral Sapanca'da düzenlenen akşam yemeğinde PERDER üyeleri ve şirket yöneticileri yeniden bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan TPF Başkanı Mustafa Altunbilek, misafirperverliklerinden dolayı Şenpiliç ailesine teşekkür etti. Altunbilek, "Fabrikanızın kapılarını bizlere açarak ürünleri ve üretim şeklini daha yakından tanıma fırsatı sağladığınız için teşekkür ederiz" dedi. Konuşmanın ardından, Şenpiliç yönetim KuruluOnursal Başkanı Haşim Gürdamar tarafından tüm katılımcı Perder başkanlarına plaket takdim edildi.