Şenpiliç | Şen Haberler | Şenpiliç'e İş-Kur'dan ödül

Şenpiliç
TR EN AR

Şenpiliç'e İş-Kur'dan ödül

İŞ-KUR, projeleri ile istihdamını en çok artıran Şenpiliç'e, Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nce istihdama katkılarından dolayı teşekkür belgesi verildi. Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Tekin Kaya tarafından Söğütlü Kaymakamı Önder Bozkurt vee Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ile birlikte Şenpiliç Kurucusu ve Onursal Başkanı Haşim Gürdamar'a teşekkür belgesi takdim edildi.

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Tekin Kaya, istihdamı artırmak, iş arayanlara ve işverenlere daha fazla destek olabilmek, nitelikli ve sertifikalı işgücü sayısını artırmak için İŞ-KUR'un desteklerinin devam ettiğini belirtti. Kurumun destek programları ile Sakarya'nın kurumsal ve en çok istihdam oluşturan kuruluşları arasında yer alan Şenpiliç'e teşekkür belgesi vermekten memnuniyet duyduğunu belirten Kaya, Şenpiliç'in İŞ-KUR projeleriyle net 400 kişilik ilave istihdam sağladığını da bildirdi.

Şenpiliç Kurucusu ve Onursal Başkanı Haşim Gürdamar, desteklerinden dolayı İŞ-KUR'a teşekkürlerini belirterek, bu tür motivasyonların işverenler için gerekli olduğunu söyledi.
Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ilçelerine yaptıkları yatırımlar ve istihdama katkılarından dolayı Haşim Gürdamar'a teşekkürlerini belirtirken, Söğütlü Kaymakamı Önder Bozkurt ise İŞ-KUR'un desteklerinin önemine değinerek, iş arayanları ve işverenleri İŞ-KUR programlarından yararlanmaya davet etti.

Şenpiliç'e İş-Kur'dan ödül