Şenpiliç | Şen Haberler | SAP Kalite Ödülleri'nde Gümüş Ödül Şenpiliç'in

Şenpiliç
TR EN AR

SAP Kalite Ödülleri'nde Gümüş Ödül Şenpiliç'in

"Basit düşün, fark yarat" temasıyla kurumları ve fikirleri bir araya getiren bilgi teknolojileri etkinliği SAP Forum İstanbul, 31 Ekim 2014 tarihinde düzenlendi. Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen organizasyon kapsamında iş ve teknoloji dünyasının önemli ödülleri arasında yer alan ve bilgi teknolojileri projelerine imza atan birçok büyük kurumun yarıştığı, "19. SAP Kalite Ödülleri" de sahiplerini buldu. Yaklaşık iki ay süren değerlendirmeler sonucunda, bilgi teknolojileri alt yapılarında dönüşüme giden ve inovatif teknolojileri kullanan şirketler farklı kategorilerde altın, gümüş ve bronz ödüllere layık görüldü. "Yılın Dönüşümü" kategorisinde ise Şenpiliç, "İş Dönüşümü" ana kategorisinde "Gümüş Ödül" kazandı.

Törende Şenpiliç adına ödülü alan Şenpiliç Stratejik Destek Genel Müdür Yardımcısı Burak Altıkulaç, konuyla ilgili şunları söyledi: "SAP şirketler için bir dönüşüm projesidir. Bu dönüşümü sağlamak üst yönetim takımının desteği ve iş kollarının aktif katılımı ile gerçekleşebilir. Bunu sağladığınızda ortak bir hedef yolunda planlı sonuçlara sahip oluruz. Bu dönüşüm ile teknolojiyi kullanarak Şenpiliç'e daha şeffaf bakabileceğimize ve uzun vadeli stratejik planlarımızı gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz. İlerleyen dönemlerde, özellikle verimlilik, raporlama, satış ve pazarlama süreçlerini destekleyecek projelere öncelik vermeyi planlıyoruz."
Ekim ayı içinde henüz 1. yılını dolduran beyaz et sektöründeki en kapsamlı "teknoloji ile iş dönüşümü" projesinin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm ekibimize bu vesileyle teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

SAP/ERP çözümü; bir işletmenin satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına tüm fonksiyonlarını kapsayan entegre bilgi sistemleridir. ERP'nin amacı kurumsal verimliliği artırmak ve rekabet üstünlüğü sağlamak için işletmenin tüm iş süreçlerini tek bir platform üzerinde yöneterek veri bütünlüğü sağlamaktır.

SAP Kalite Ödülleri'nde Gümüş Ödül Şenpiliç'in