Şenpiliç | Şen Haberler | Anne-Kız Şenpiliç reklamında

Şenpiliç
TR EN AR

Anne-Kız Şenpiliç reklamında

Tüm aileyi lezzetleri ile buluşturan Şenpiliç'in yeni reklam filminde, Şebnem Bozoklu ve annesi yer alıyor. "Sofranızın Meşhuru" temasıyla gerçekleştirilen Şenpiliç 2015 reklam filmi, Mart ayında tüketicileri ile buluştu.


2014 yılında Şebnem Bozoklu'nun rol aldığı reklam filmleri ile seyirciden olumlu notlar alan Şenpiliç, bu kez de Şebnem Bozoklu ve annesi Gönül Hanım'ın birlikte rol aldığı yeni reklam filmiyle tüketicilerinin karşısında...

"Annem fırında bir Şenpiliç yapar!"
Şenpiliç'in yeni reklam filmi, el lezzetiyle pişen, sofralarda nam salmış, her misafir geldiğinde ustalıkla yapılan anne yemeklerinden ilham alıyor. İlk kez bir reklam filminde kızı ile kameraların karşısına geçen Gönül Hanım'ın meşhur fırında Şenpiliç'i sofraları şenlendiriyor.

"Bizim köşedeki kanatçı şahane kanat yapar"
Ayrıca lezzetini her zaman konuşturan, ustasına özgü yemekleriyle nam salmış ve sık sık ziyaret edilen favori restoranlar da senaryoda işleniyor. Reklam filminin bu 2. versiyonunda ise Şebnem Bozoklu'nun teyzesiyle gittiği meşhur kanatçısı İdris Usta konu alınıyor. Ustalarının elinden Şenpiliç ile yapılan lezzetli kanatlar ve dönerlerle masalar şenleniyor.
Çekimi 2 gün süren ve Şenpiliç'in lezzetinin ününü ve ustalarının maharetini konu alan reklam filmleri, Umur Turagay tarafından 2 farklı, gerçek mekanda çekildi.

Anne-Kız Şenpiliç reklamında