Şenpiliç | Medya ve Etkinlikler | Şen Haberler

Şenpiliç
TR EN AR

Şenpiliç, Samsun Yemsel Tavukçuluk A.Ş.'yi Bünyesine Katarak Üçüncü Bölgede Üretim Tesisini Faaliyete Geçirdi

Samsun bölgesinde, 2022 yılının Ekim aynından bu yana Şenpiliç’e fason kesim hizmeti veren Yemsel Tavukçuluk A.Ş., 11 Temmuz 2023
Devamını Oku

Gençlerin en güvendiği beyaz et markası: Şenpiliç

Bu yıl ikincisi düzenlenen araştırmada 4 bin 800’ün üzerinde gencin fikirleri alındı. Yapılan görüşmeler sonucunda gençlerin en çok itibar ettiği, güvendiği ve tercih ettiği 250 marka sıralandı ve gençlerin gönlündeki değerleri ölçümlendi. Yapılan araştırmanın sonuçlarına göre beyaz et sektöründe birinciliği Şenpiliç markası elde etti.
Devamını Oku

Haşim Gürdamar'a onur plaketi

Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen ve 6 farklı festivalin bir arada gerçekleştiği SAÜFEST; 9-18 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi. 
Devamını Oku

Sektör lideri Şenpiliç Türkiye’nin en büyük 71. sanayi şirketi.

Şenpiliç, İstanbul Sanayi Odası’nın “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Şirketi” listesinde bu yıl da piliç sektöründeki başarısını bir kez daha tescilledi.
Devamını Oku

Sıfır Atık Belgesine Layık Görüldük

Şenpiliç olarak tüm üretim tesislerinde kaynakların verimli kullanımı ve atık yönetimi konusundaki sürdürdüğümüz politikalarla T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 'Sıfır Atık Belgesi'ne layık görüldük.
Devamını Oku

Şenpiliç'in yükselişi devam ediyor. Türkiye'nin en büyük 66. sanayi şirketi oldu.

Türkiye'nin en büyük ve lider piliç üreticisi Şenpiliç, ''Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Şirketi'' listesinde 66. sıraya yükseldi.
Devamını Oku

Sinema biletiniz Şenpiliç'ten

Bildirici ve Makro marketlerden alışveriş yapan tüketicilerimize Haziran ayı boyunca sinema bileti hediye ettik.
Devamını Oku