TR EN AR

Şenpiliç “Güvenilir Gıda Ödülü” aldı

Yurt içindeki ve yurt dışındaki gıda şirketleri ile gıda ihracatı yapan ve teknoloji üreten şirketlerin yanı sıra Türk Mutfağı’nı dünyaya tanıtarak sektörün gelişimine katkıda bulunan kuruluşların da katıldığı Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi ve Ödül Töreni’nin 5.si Ankara’da düzenlendi.
Devamını Oku

Mutfakta Hadise var!

Ünlü sanatçı Hadise, Türkiye’nin en büyük ve lider piliç üreticisi Şenpiliç’in yeni reklam filmi için mutfağa girdi.
Devamını Oku

Şenpiliç, Türkiye’nin en büyük 69. sanayi şirketi oldu

Türkiye’nin en büyük ve lider piliç üreticisi Şenpiliç, “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Şirketi” listesinde 69. sıraya yükseldi.
Devamını Oku

Şenpiliç’ten Kadirli’ye 400 milyon TL’lik yatırım

Türkiye’nin en büyük ve lider piliç üreticisi Şenpiliç, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde 400 milyon TL yatırımla bir entegre tesis kuracak.
Devamını Oku

Şenpiliç, İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası’nı aldı

Şenpiliç; tarımsal üretimde gıda güvenliğine ilişkin düzenlemeleri içeren “İyi Tarım Uygulamaları (İTU)” faaliyetlerini yerine getirerek, Bakanlık denetimlerden başarıyla geçmiş, “İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası”nı almaya hak kazanmıştır.
Devamını Oku

Şenpiliç 2015 Bayi Toplantısı

Şenpiliç 2015 Bayi Toplantısı Şenpiliç’in 2015 yılı Bayi Toplantısı 28-31 Mayıs tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Hotel’de düzenlendi.
Devamını Oku

Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni

Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Sakarya Üniversitesi Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet töreni düzenlendi.
Devamını Oku

İşitme Engelli Çocuklar, Zumba Kids ile Eğlenerek Spor Yaptı

İşitme Engelli Çocuklar, Zumba Kids ile Eğlenerek Spor Yaptı Kadıköy Yoğurtçu Parkı, hayatlarında ilk kez Zumba Kids yapan çocukların neşeli sesleriyle çınladı. İşitme engelli çocuklarında yer aldığı etkinlikte, müzik eşliğinde eğlenerek spor yapan çocuklar, yeni dostlar edinerek mutlu bir gün geçirdiler.
Devamını Oku